شرکت حمل ونقل راهگشای کبیر کوه

در سال ۱۳۹۲ با هدف فعالیت در حوزه حمل و نقل تاسیس شد. این شرکت در زمینه حمل و نقل بار بین شهری در سراسر ایران فعالیت می کند. شرکت حمل و نقل راهگشا با در اختیار داشتن انواع ماشین های باری و با استفاده از کادری مجرب و کار آزموده در تلاش است تا بتواند علاوه بر خدمت رسانی بر اساس جدیدترین متدهای حمل‌ و نقلی روز دنیا سبب صرفه جویی اقتصادی برای مشتریان خود شود. مجموعه راهگشای کبیر کوه معتقد است: کالای مشتری بخش مهمی از تجارت اوست.

شرکت راهگشای کبیرکوه

اهداف شرکت ما

هدف اصلی ما، رسیدن ایمن محموله به مقصد در زمان مورد توافق و با کمترین هزینه می‌باشد. برنامه ما این است که این اطمینان را به شما دهیم که کالای شما دقیقاً بر طبق توافق‌نامه کتبی و به نحو احسنت تحویل داده خواهد.

همچنین رعایت ادب، تواضع و تکریم مشتری هدف بزرگ شرکت بوده و کارکنان شرکت کبیر کوه متعهد به حفظ آن هستند.

چرا حمل و نقل جاده ای؟

مزایای حمل و نقل جاده ای چیست ؟

  1. حمل و نقل جاده ای ساده ترین راه محسوب می شود. استفاده از انواع راه های دریایی، هوایی یا ریلی پروتکل های خاص خودش را دارد که کار را برای فرستنده و دریافت کننده سخت می کند.
  2. حمل و نقل جاده ای زیرساخت خاصی نمی خواهد. وجود یک جاده بین مبدا و مقصد کافی است تا این نوع حمل و نقل صورت بگیرد. اما راه های مختلف دیگر نیاز به انواع زیرساخت ها مانند فرودگاه، بندرگاه یا ایستگاه های قطار دارند.
  3. هیچ کدام از راه های حمل و نقلی دم در خانه شما ساخته نشده است! به عبارت ساده تر با استفاده از حمل و نقل جاده ای شما می توانید بار یا کالا را دقیقا در مبدا بارگیری و دقیقا در نقطه ای که می خواهید تخلیه کنید. اما در دیگر مسیر ها شما تنها می توانید در فرودگاه، بندرگاه یا ایستگاه قطار مقصد این بار را تحویل بگیرید و مسئولیت حمل آن تا محل دقیق مقصد با خودتان خواهد بود. احتمالا در این جا اندکی به حمل و نقل جاده ای احتیاج پیدا می کنید.
  4. از مهمترین مزایای حمل و نقل جاده ای ارزان بودن آن است. در این مسیر عملا هیچ نیاز غیر عادی وجود ندارد و همین موضوع سبب شده است که نسبت به انواع راه های دیگر حمل و نقل ارزان تر باشد.
  5. حمل و نقل جاده ای گستره خدمات بالایی دارد. از انتقال های کوتاه و درون شهری تا انتقال های بین المللی را می توان به واسطه این نوع حمل و نقل انجام داد.

آسان

بدون نیاز به زیرساخت

به صرفه

گسترده